ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Amro Abdelfatah Ali Surag

Forma numarası
11
Tam adı
Amro Abdelfatah
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Katar Yıldızlar Ligi

8Maç8 kez ilk 11
515Dakika
0Gol
2Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.89
Gol + asist2
Maç başına dakika70
90 dakikada gol + asist0.26

Sayılar arşivimizdeki 39 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.6B27.04.26 · Al-Gharafa SC 1 - 1 Al-Shahaniya SC · Puan 6.68.5G21.08.26 · Al-Gharafa SC 2 - 1 Al-Shahaniya SC · Puan 8.58.0M27.08.26 · Al-Gharafa SC 1 - 3 Al-Shamal SC · Puan 8.06.7M05.09.26 · Al Sadd SC Doha 4 - 1 Al-Gharafa SC · Puan 6.77.0B11.09.26 · Al-Gharafa SC 0 - 0 Lusail SC · Puan 7.0–M08.10.26 · Al-Wakrah 3 - 2 Al-Gharafa SC6.3B18.10.26 · Al-Gharafa SC 0 - 0 Al Rayyan · Puan 6.35.3B22.10.26 · Al-Gharafa SC 2 - 2 Al Ahli Doha · Puan 5.37.5G30.10.26 · Al-Gharafa SC 2 - 0 Qatar SC · Puan 7.56.1M02.11.26 · Al-Gharafa SC 0 - 5 El Kadisiyah · Puan 6.1

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Al Ahli Doha 7.1, Al-Duhail SC 6.1, Al-Wakrah 6.4, Al-Shahaniya SC 6.6, Al-Shahaniya SC 8.5, Al-Shamal SC 8.0, Al Sadd SC Doha 6.7, Lusail SC 7.0, Al Rayyan 6.3, Al Ahli Doha 5.3, Qatar SC 7.5, El Kadisiyah 6.1ort. 6.8018.03.26 · Al-Gharafa SC 1 - 4 Al Ahli Doha · 7.104.04.26 · Al-Duhail SC 3 - 2 Al-Gharafa SC · 6.108.04.26 · Al-Wakrah 3 - 3 Al-Gharafa SC · 6.427.04.26 · Al-Gharafa SC 1 - 1 Al-Shahaniya SC · 6.621.08.26 · Al-Gharafa SC 2 - 1 Al-Shahaniya SC · 8.527.08.26 · Al-Gharafa SC 1 - 3 Al-Shamal SC · 8.005.09.26 · Al Sadd SC Doha 4 - 1 Al-Gharafa SC · 6.711.09.26 · Al-Gharafa SC 0 - 0 Lusail SC · 7.018.10.26 · Al-Gharafa SC 0 - 0 Al Rayyan · 6.322.10.26 · Al-Gharafa SC 2 - 2 Al Ahli Doha · 5.330.10.26 · Al-Gharafa SC 2 - 0 Qatar SC · 7.502.11.26 · Al-Gharafa SC 0 - 5 El Kadisiyah · 6.16.18.5

90 dakika başına profil18 maç · 1.220 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.49, Kilit pas 1.83, Çalım 1.34, Pas isabeti 79%, Kazanılan ikili 52%, Top kazanma 2.73, Aldırdığı faul 1.91Şut: 1.49Kilit pas: 1.83Çalım: 1.34Pas isabeti: 79%Kazanılan ikili: 52%Top kazanma: 2.73Aldırdığı faul: 1.91Şut1.49Kilit pas1.83Çalım1.34Pas isabeti79%Kazanılan ikili52%Top kazanma2.73Aldırdığı faul1.91
90 dakika başına profil
Şut1.49
Kilit pas1.83
Çalım1.34
Pas isabeti79%
Kazanılan ikili52%
Top kazanma2.73
Aldırdığı faul1.91
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 1; 2025: Gol 0, Asist 2; 2026: Gol 0, Asist 22024 · Gol: 12024 · Asist: 12025 · Asist: 22026 · Asist: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6818.04.25 · Sonradan: 45'07.11.25 · Sonradan: 1'21.11.25 · Sonradan: 46'31.01.26 · Sonradan: 32'05.02.26 · İlk 11: 90'22.02.26 · İlk 11: 90'12.03.26 · İlk 11: 90'18.03.26 · İlk 11: 90'04.04.26 · İlk 11: 90'08.04.26 · İlk 11: 86'27.04.26 · İlk 11: 90'21.08.26 · İlk 11: 90'27.08.26 · İlk 11: 90'05.09.26 · İlk 11: 90'11.09.26 · İlk 11: 81'08.10.26 · İlk 11: 8'18.10.26 · İlk 11: 21'22.10.26 · İlk 11: 90'30.10.26 · İlk 11: 45'02.11.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler18 maç · 1.220 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)13 (2)90 dk’da 1.49
  • Başarılı çalım13 / 21

Pas

  • Kilit pas2290 dk’da 1.83
  • Pas isabeti79%478 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme26 · 11
  • Kazanılan ikili mücadele70 / 135
  • Aldırdığı faul2490 dk’da 1.91

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Katar Yıldızlar LigiAl-Gharafa SC80251510
2025Katar Yıldızlar LigiAl-Gharafa SC100270510
2024Katar Yıldızlar LigiAl-Gharafa SC20111.23410
Toplam38152.45430

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım