SC TelstarDefans
Abdelnour Soualhia
- Forma numarası
- 4
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Eredivisie
10Maç10 kez ilk 11
900Dakika
1Gol
1Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.67
Gol + asist1
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.10
Sayılar arşivimizdeki 15 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.3M30.08.26 · SC Telstar 0 - 4 Ajax Amsterdam · Puan 6.36.2B06.09.26 · SC Telstar 2 - 2 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 6.26.7M09.09.26 · Twente 1 - 0 SC Telstar · Puan 6.76.8B13.09.26 · SC Heerenveen 0 - 0 SC Telstar · Puan 6.86.9M20.09.26 · AZ Alkmaar 1 - 0 SC Telstar · Puan 6.97.3B11.10.26 · SC Telstar 2 - 2 ADO Den Haag · Puan 7.36.7M17.10.26 · SC Telstar 3 - 4 Feyenoord Rotterdam · Puan 6.76.2M23.10.26 · Go Ahead Eagles 3 - 2 SC Telstar · Puan 6.26.1M27.10.26 · SC Telstar 0 - 2 Almere City FC · Puan 6.17.5G01.11.26 · SC Telstar 4 - 2 Utrecht · Puan 7.5
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil11 maç · 990 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.50 |
| Kilit pas | 0.67 |
| Çalım | 0.83 |
| Pas isabeti | 88% |
| Kazanılan ikili | 60% |
| Top kazanma | 3.44 |
| Aldırdığı faul | 2.09 |
Son maçları
- EredivisieSC Telstar4Utrecht2Gol 190' İlk 117.5
- KNVB KupasıSC Telstar0Almere City FC290' İlk 116.1
- EredivisieGo Ahead Eagles3SC Telstar290' İlk 116.2
- EredivisieSC Telstar3Feyenoord Rotterdam490' İlk 116.7
- EredivisieSC Telstar2ADO Den Haag2Sarı kart 190' İlk 117.3
- EredivisieAZ Alkmaar1SC Telstar090' İlk 116.9
- EredivisieSC Heerenveen0SC Telstar090' İlk 116.8
- EredivisieTwente1SC Telstar090' İlk 116.7
- EredivisieSC Telstar2SC Cambuur Leeuwarden2Sarı kart 190' İlk 116.2
- EredivisieSC Telstar0Ajax Amsterdam490' İlk 116.3
- EredivisieSC Telstar1Sparta Rotterdam3Gol 1Sarı kart 190' İlk 117.2
- EredivisieNEC Nijmegen1SC Telstar2AAsist 190' İlk 118.4
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 15 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler11 maç · 990 dk
Hücum
- Şut (isabetli)9 (1)90 dk’da 1.50
- Başarılı çalım5 / 7
Pas
- Kilit pas490 dk’da 0.67
- Pas isabeti88%597 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme15 · 16
- Kazanılan ikili mücadele74 / 123
- Aldırdığı faul2390 dk’da 2.09
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EredivisieSC Telstar | 10 | 1 | 1 | 900 | 3 | 0 |
| 2025 | Coupe de FranceLe Puy Foot Auvergne 43 | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 |
| 2024 | Coupe de FranceLe Puy Foot Auvergne 43 | 1 | 0 | 1 | 90 | 0 | 0 |
| 2023 | Coupe de FranceAvoine OCC | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 |
| Toplam | 13 | 1 | 2 | 1.170 | 3 | 0 | |
Kulüpler
- SC TelstarŞu an#4
- Avoine OCCŞu an#5
- Le Puy Foot Auvergne 43Şu an#6
