ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Adrien Pinot

Forma numarası
15
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Lig 2

9Maç5 kez ilk 11
472Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.30
Gol + asist0
Maç başına dakika52
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 37 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.6M09.05.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 2 - 1 US Boulogne · Puan 5.6–M14.08.26 · En Avant Guingamp 1 - 0 US Boulogne–B21.08.26 · US Boulogne 1 - 1 Red Star FC–B28.08.26 · Montpellier 0 - 0 US Boulogne–B28.08.26 · Montpellier 0 - 0 US Boulogne7.3B04.09.26 · US Boulogne 1 - 1 Dijon · Puan 7.35.8B09.10.26 · Sochaux Monteliard 1 - 1 US Boulogne · Puan 5.86.7G16.10.26 · Grenoble Foot 38 0 - 2 US Boulogne · Puan 6.76.3B26.10.26 · US Boulogne 1 - 1 Stade Reims · Puan 6.36.1M30.10.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 0 US Boulogne · Puan 6.1

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Clermont Foot 5.2, Amiens SC 6.7, SPC Bastia 7.3, Nancy Lorraine 6.1, USL Dunkerque 8.1, Annecy FC 6.1, Stade Lavallois Mayenne FC 5.6, Dijon 7.3, Sochaux Monteliard 5.8, Grenoble Foot 38 6.7, Stade Reims 6.3, Stade Lavallois Mayenne FC 6.1ort. 6.4420.02.26 · US Boulogne 0 - 2 Clermont Foot · 5.206.03.26 · US Boulogne 4 - 2 Amiens SC · 6.713.03.26 · SPC Bastia 0 - 1 US Boulogne · 7.320.03.26 · US Boulogne 0 - 0 Nancy Lorraine · 6.127.04.26 · US Boulogne 2 - 6 USL Dunkerque · 8.102.05.26 · US Boulogne 1 - 2 Annecy FC · 6.109.05.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 2 - 1 US Boulogne · 5.604.09.26 · US Boulogne 1 - 1 Dijon · 7.309.10.26 · Sochaux Monteliard 1 - 1 US Boulogne · 5.816.10.26 · Grenoble Foot 38 0 - 2 US Boulogne · 6.726.10.26 · US Boulogne 1 - 1 Stade Reims · 6.330.10.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 0 US Boulogne · 6.16.18.1

90 dakika başına profil22 maç · 1.136 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.40, Pas isabeti 83%, Kazanılan ikili 57%, Top kazanma 4.63, Aldırdığı faul 2.17Şut: 1.40Pas isabeti: 83%Kazanılan ikili: 57%Top kazanma: 4.63Aldırdığı faul: 2.17Şut1.40Pas isabeti83%Kazanılan ikili57%Top kazanma4.63Aldırdığı faul2.17
90 dakika başına profil
Şut1.40
Pas isabeti83%
Kazanılan ikili57%
Top kazanma4.63
Aldırdığı faul2.17
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 3, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Gol: 3

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5931.01.26 · Sonradan: 8'06.02.26 · Sonradan: 16'13.02.26 · İlk 11: 90'20.02.26 · İlk 11: 90'06.03.26 · İlk 11: 90'13.03.26 · İlk 11: 90'20.03.26 · İlk 11: 90'18.04.26 · Sonradan: 10'27.04.26 · İlk 11: 90'02.05.26 · İlk 11: 90'09.05.26 · İlk 11: 45'14.08.26 · Sonradan: 12'21.08.26 · Sonradan: 9'28.08.26 · Sonradan: 12'28.08.26 · Sonradan: 12'04.09.26 · İlk 11: 90'09.10.26 · İlk 11: 90'16.10.26 · İlk 11: 67'26.10.26 · İlk 11: 90'30.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler22 maç · 1.136 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)7 (3)90 dk’da 1.40

Pas

  • Kilit pas2
  • Pas isabeti83%609 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme15 · 20
  • Kazanılan ikili mücadele66 / 116
  • Aldırdığı faul1590 dk’da 2.17

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Lig 2US Boulogne90047220
2025Lig 2US Boulogne26301.80650
2024Lig 2US Boulogne2001700
Toplam37302.29570

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım