Deportivo AlavesOrta saha
Ángel Pérez
- Forma numarası
- 7
Orta saha
Sezon 2026La Liga
16Maç14 kez ilk 11
1.144Dakika
0Gol
6Asist
1Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.64
Gol + asist2
Maç başına dakika69
90 dakikada gol + asist0.26
Sayılar arşivimizdeki 52 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
9.1G06.09.26 · Deportivo Alaves 5 - 2 Osasuna · Puan 9.16.7M12.09.26 · Racing Santander 2 - 1 Deportivo Alaves · Puan 6.76.7M12.09.26 · Racing Santander 2 - 1 Deportivo Alaves · Puan 6.77.0M15.09.26 · Deportivo Alaves 0 - 1 Valencia · Puan 7.07.0M15.09.26 · Deportivo Alaves 0 - 1 Valencia · Puan 7.06.0B19.09.26 · Athletic Bilbao 0 - 0 Deportivo Alaves · Puan 6.06.0B19.09.26 · Athletic Bilbao 0 - 0 Deportivo Alaves · Puan 6.05.0M10.10.26 · Deportivo Alaves 1 - 2 Atletico Madrid · Puan 5.06.3B23.10.26 · Deportivo Alaves 1 - 1 Malaga CF · Puan 6.36.6M31.10.26 · Barcelona 6 - 1 Deportivo Alaves · Puan 6.6
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil39 maç · 2.880 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.47 |
| Kilit pas | 2.36 |
| Çalım | 2.55 |
| Pas isabeti | 73% |
| Kazanılan ikili | 49% |
| Top kazanma | 2.93 |
| Aldırdığı faul | 1.63 |
Son maçları
- La LigaBarcelona6Deportivo Alaves1Sarı kart 174' İlk 116.6
- La LigaDeportivo Alaves1Malaga CF190' İlk 116.3
- La LigaDeportivo Alaves1Atletico Madrid2Kırmızı kart 161' İlk 115.0
- La LigaAthletic Bilbao0Deportivo Alaves015' Sonradan6.0
- La LigaAthletic Bilbao0Deportivo Alaves015' Sonradan6.0
- La LigaDeportivo Alaves0Valencia185' İlk 117.0
- La LigaDeportivo Alaves0Valencia185' İlk 117.0
- La LigaRacing Santander2Deportivo Alaves186' İlk 116.7
- La LigaRacing Santander2Deportivo Alaves186' İlk 116.7
- La LigaDeportivo Alaves5Osasuna2A2Asist 290' İlk 119.1
- La LigaDeportivo Alaves5Osasuna2A2Asist 290' İlk 119.1
- La LigaDeportivo Alaves1Villarreal0AAsist 171' İlk 117.7
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler39 maç · 2.880 dk
Hücum
- Şut (isabetli)31 (15)90 dk’da 1.47
- Başarılı çalım57 / 120
Pas
- Kilit pas5490 dk’da 2.36
- Pas isabeti73%837 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme35 · 26
- Kazanılan ikili mücadele137 / 279
- Aldırdığı faul3890 dk’da 1.63
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | La LigaDeportivo Alaves | 16 | 0 | 6 | 1.144 | 1 | 1 |
| 2025 | Copa del ReyDeportivo Alaves | 1 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| Copa del ReySD Huesca | 1 | 0 | 1 | 20 | 0 | 0 | |
| La LigaDeportivo Alaves | 16 | 1 | 3 | 1.290 | 4 | 0 | |
| Segunda DivisionSD Huesca | 18 | 1 | 1 | 1.164 | 3 | 0 | |
| Toplam | 52 | 2 | 11 | 3.624 | 8 | 1 | |
Kulüpler
- Deportivo AlavesŞu an#7
- Racing SantanderŞu an#36
- SD HuescaŞu an#22