Albacete BalompiéOrta saha
Antonio Pacheco Ruiz
- Forma numarası
- 6
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Segunda Division
12Maç8 kez ilk 11
793Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.51
Gol + asist0
Maç başına dakika70
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 80 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.7M06.09.26 · CD Castellon 2 - 0 Albacete Balompié · Puan 6.76.2B12.09.26 · Granada 1 - 1 Albacete Balompié · Puan 6.26.2M18.09.26 · Albacete Balompié 1 - 2 Córdoba CF · Puan 6.26.3M25.09.26 · Girona 2 - 0 Albacete Balompié · Puan 6.37.4M03.10.26 · Albacete Balompié 1 - 3 Eibar · Puan 7.47.4M03.10.26 · Albacete Balompié 1 - 3 Eibar · Puan 7.46.1M12.10.26 · Real Valladolid 5 - 0 Albacete Balompié · Puan 6.16.2M17.10.26 · Sporting Gijon 2 - 1 Albacete Balompié · Puan 6.25.9G25.10.26 · Albacete Balompié 2 - 0 CD Eldense · Puan 5.96.7G31.10.26 · Albacete Balompié 2 - 1 CE Sabadell FC · Puan 6.7
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil39 maç · 2.596 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.78 |
| Kilit pas | 1.55 |
| Çalım | 1.32 |
| Pas isabeti | 88% |
| Kazanılan ikili | 60% |
| Top kazanma | 4.05 |
| Aldırdığı faul | 2.15 |
Son maçları
- Segunda DivisionAlbacete Balompié2CE Sabadell FC190' İlk 116.7
- Segunda DivisionAlbacete Balompié2CD Eldense0Sarı kart 182' İlk 115.9
- Segunda DivisionSporting Gijon2Albacete Balompié178' İlk 116.2
- Segunda DivisionReal Valladolid5Albacete Balompié0Sarı kart 178' İlk 116.1
- Segunda DivisionAlbacete Balompié1Eibar390' İlk 117.4
- Segunda DivisionAlbacete Balompié1Eibar390' İlk 117.4
- Segunda DivisionGirona2Albacete Balompié074' İlk 116.3
- Segunda DivisionAlbacete Balompié1Córdoba CF245' Sonradan6.2
- Segunda DivisionGranada1Albacete Balompié125' Sonradan6.2
- Segunda DivisionCD Castellon2Albacete Balompié045' Sonradan6.7
- Segunda DivisionAlbacete Balompié0Real Oviedo177' İlk 117.7
- Segunda DivisionAlbacete Balompié1Real Sociedad B219' Sonradan6.3
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler39 maç · 2.596 dk
Hücum
- Şut (isabetli)5 (3)90 dk’da 0.78
- Başarılı çalım17 / 27
Pas
- Kilit pas2490 dk’da 1.55
- Pas isabeti88%1.023 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme75 · 26
- Kazanılan ikili mücadele142 / 235
- Aldırdığı faul1990 dk’da 2.15
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Segunda DivisionAlbacete Balompié | 12 | 0 | 0 | 793 | 2 | 0 |
| 2025 | Copa del ReyAlbacete Balompié | 3 | 0 | 0 | 190 | 0 | 0 |
| Segunda DivisionAlbacete Balompié | 33 | 0 | 0 | 2.102 | 6 | 0 | |
| 2024 | Copa del ReyAlbacete Balompié | 1 | 0 | 0 | 45 | 0 | 0 |
| Segunda DivisionAlbacete Balompié | 31 | 0 | 0 | 1.706 | 2 | 1 | |
| Toplam | 80 | 0 | 0 | 4.836 | 10 | 1 | |
Kulüpler
- Albacete BalompiéŞu an#6
