ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
SK Sturm GrazOrta saha

Axel Kayombo

Forma numarası
11
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Bundesliga · UEFA Avrupa Ligi · UEFA Şampiyonlar Ligi

9Maç4 kez ilk 11
317Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan5.96
Gol + asist0
Maç başına dakika33
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 32 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.8G21.07.26 · SK Sturm Graz 4 - 0 Hearts of Midlothian FC · Puan 5.86.9B01.08.26 · WSG Tirol 1 - 1 SK Sturm Graz · Puan 6.95.2M05.08.26 · Fenerbahçe 2 - 0 SK Sturm Graz · Puan 5.26.0G08.08.26 · TSV Hartberg 0 - 2 SK Sturm Graz · Puan 6.05.7M11.08.26 · SK Sturm Graz 0 - 1 Fenerbahçe · Puan 5.76.6G15.08.26 · SK Sturm Graz 1 - 0 Rheindorf Altach · Puan 6.65.6M20.09.26 · Red Bull Salzburg 3 - 0 SK Sturm Graz · Puan 5.65.9G10.10.26 · FK Austria Wien 0 - 2 SK Sturm Graz · Puan 5.95.9M15.10.26 · Bournemouth 3 - 0 SK Sturm Graz · Puan 5.9–B01.11.26 · Wolfsberger AC 1 - 1 SK Sturm Graz

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Red Bull Salzburg 7.1, TSV Hartberg 6.1, Rapid Wien 6.1, Hearts of Midlothian FC 5.8, WSG Tirol 6.9, Fenerbahçe 5.2, TSV Hartberg 6.0, Fenerbahçe 5.7, Rheindorf Altach 6.6, Red Bull Salzburg 5.6, FK Austria Wien 5.9, Bournemouth 5.9ort. 6.0803.05.26 · Red Bull Salzburg 1 - 1 SK Sturm Graz · 7.110.05.26 · TSV Hartberg 2 - 4 SK Sturm Graz · 6.117.05.26 · SK Sturm Graz 2 - 0 Rapid Wien · 6.121.07.26 · SK Sturm Graz 4 - 0 Hearts of Midlothian FC · 5.801.08.26 · WSG Tirol 1 - 1 SK Sturm Graz · 6.905.08.26 · Fenerbahçe 2 - 0 SK Sturm Graz · 5.208.08.26 · TSV Hartberg 0 - 2 SK Sturm Graz · 6.011.08.26 · SK Sturm Graz 0 - 1 Fenerbahçe · 5.715.08.26 · SK Sturm Graz 1 - 0 Rheindorf Altach · 6.620.09.26 · Red Bull Salzburg 3 - 0 SK Sturm Graz · 5.610.10.26 · FK Austria Wien 0 - 2 SK Sturm Graz · 5.915.10.26 · Bournemouth 3 - 0 SK Sturm Graz · 5.95.97.1

90 dakika başına profil28 maç · 954 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.99, Kilit pas 2.48, Pas isabeti 62%, Kazanılan ikili 29%, Top kazanma 3.07Şut: 2.99Kilit pas: 2.48Pas isabeti: 62%Kazanılan ikili: 29%Top kazanma: 3.07Şut2.99Kilit pas2.48Pas isabeti62%Kazanılan ikili29%Top kazanma3.07
90 dakika başına profil
Şut2.99
Kilit pas2.48
Pas isabeti62%
Kazanılan ikili29%
Top kazanma3.07
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 1, Asist 1; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Gol: 12025 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 3629.01.26 · İlk 11: 66'08.02.26 · İlk 11: 77'14.02.26 · İlk 11: 65'22.02.26 · Sonradan: 23'01.03.26 · Sonradan: 31'20.03.26 · Sonradan: 9'26.04.26 · Sonradan: 23'03.05.26 · Sonradan: 12'10.05.26 · İlk 11: 59'17.05.26 · Sonradan: 28'21.07.26 · Sonradan: 20'01.08.26 · Sonradan: 18'05.08.26 · Sonradan: 45'08.08.26 · Sonradan: 17'11.08.26 · İlk 11: 61'15.08.26 · İlk 11: 57'20.09.26 · İlk 11: 58'10.10.26 · Sonradan: 26'15.10.26 · İlk 11: 15'01.11.26 · Sonradan: 9'

Ayrıntılı istatistikler28 maç · 954 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)16 (2)90 dk’da 2.99
  • Başarılı çalım9 / 34

Pas

  • Kilit pas890 dk’da 2.48
  • Pas isabeti62%151 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme9 · 4
  • Kazanılan ikili mücadele36 / 126
  • Aldırdığı faul7

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026BundesligaSK Sturm Graz50017600
UEFA Avrupa LigiSK Sturm Graz1001500
UEFA Şampiyonlar LigiSK Sturm Graz30012610
2025BundesligaSK Sturm Graz161154530
UEFA Avrupa LigiSK Sturm Graz60019110
Toplam31111.05350

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım