ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Andrew Gutman

Forma numarası
15
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026MLS

23Maç19 kez ilk 11
1.705Dakika
1Gol
4Asist
4Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.58
Gol + asist2
Maç başına dakika72
90 dakikada gol + asist0.25

Sayılar arşivimizdeki 71 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.4G17.08.26 · Chicago Fire 2 - 1 Portland Timbers · Puan 7.46.5G20.08.26 · Orlando City 1 - 2 Chicago Fire · Puan 6.57.1B29.08.26 · Seattle Sounders 2 - 2 Chicago Fire · Puan 7.15.8B06.09.26 · Toronto FC 4 - 4 Chicago Fire · Puan 5.87.2B10.09.26 · Chicago Fire 1 - 1 Inter Miami CF · Puan 7.26.5M14.09.26 · Chicago Fire 1 - 2 New England Revolution · Puan 6.55.7M20.09.26 · Nashville SC 3 - 0 Chicago Fire · Puan 5.76.3G27.09.26 · Charlotte FC 0 - 1 Chicago Fire · Puan 6.36.1M18.10.26 · New England Revolution 1 - 0 Chicago Fire · Puan 6.17.2B29.10.26 · Chicago Fire 2 - 2 Orlando City · Puan 7.2

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: New York City FC 5.9, Charlotte FC 7.0, Portland Timbers 7.4, Orlando City 6.5, Seattle Sounders 7.1, Toronto FC 5.8, Inter Miami CF 7.2, New England Revolution 6.5, Nashville SC 5.7, Charlotte FC 6.3, New England Revolution 6.1, Orlando City 7.2ort. 6.5626.07.26 · New York City FC 3 - 1 Chicago Fire · 5.902.08.26 · Chicago Fire 2 - 1 Charlotte FC · 7.017.08.26 · Chicago Fire 2 - 1 Portland Timbers · 7.420.08.26 · Orlando City 1 - 2 Chicago Fire · 6.529.08.26 · Seattle Sounders 2 - 2 Chicago Fire · 7.106.09.26 · Toronto FC 4 - 4 Chicago Fire · 5.810.09.26 · Chicago Fire 1 - 1 Inter Miami CF · 7.214.09.26 · Chicago Fire 1 - 2 New England Revolution · 6.520.09.26 · Nashville SC 3 - 0 Chicago Fire · 5.727.09.26 · Charlotte FC 0 - 1 Chicago Fire · 6.318.10.26 · New England Revolution 1 - 0 Chicago Fire · 6.129.10.26 · Chicago Fire 2 - 2 Orlando City · 7.27.27.4

90 dakika başına profil23 maç · 1.705 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.07, Kilit pas 1.94, Çalım 0.63, Pas isabeti 79%, Kazanılan ikili 60%, Top kazanma 3.21, Aldırdığı faul 1.33Şut: 1.07Kilit pas: 1.94Çalım: 0.63Pas isabeti: 79%Kazanılan ikili: 60%Top kazanma: 3.21Aldırdığı faul: 1.33Şut1.07Kilit pas1.94Çalım0.63Pas isabeti79%Kazanılan ikili60%Top kazanma3.21Aldırdığı faul1.33
90 dakika başına profil
Şut1.07
Kilit pas1.94
Çalım0.63
Pas isabeti79%
Kazanılan ikili60%
Top kazanma3.21
Aldırdığı faul1.33
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 0; 2025: Gol 3, Asist 9; 2026: Gol 1, Asist 42024 · Gol: 12025 · Gol: 32025 · Asist: 92026 · Gol: 12026 · Asist: 4

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7419.04.26 · İlk 11: 90'26.04.26 · İlk 11: 84'03.05.26 · İlk 11: 90'09.05.26 · İlk 11: 90'14.05.26 · İlk 11: 90'16.05.26 · Sonradan: 29'24.05.26 · İlk 11: 90'23.07.26 · İlk 11: 88'26.07.26 · Sonradan: 19'02.08.26 · İlk 11: 90'17.08.26 · İlk 11: 90'20.08.26 · İlk 11: 61'29.08.26 · İlk 11: 90'06.09.26 · İlk 11: 90'10.09.26 · İlk 11: 90'14.09.26 · Sonradan: 45'20.09.26 · İlk 11: 90'27.09.26 · Sonradan: 15'18.10.26 · İlk 11: 67'29.10.26 · İlk 11: 82'

Ayrıntılı istatistikler23 maç · 1.705 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)10 (2)90 dk’da 1.07
  • Başarılı çalım3 / 8

Pas

  • Kilit pas2590 dk’da 1.94
  • Pas isabeti79%736 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme33 · 17
  • Kazanılan ikili mücadele78 / 130
  • Aldırdığı faul1390 dk’da 1.33

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026MLSChicago Fire23141.70540
2025MLSChicago Fire37393.14950
2024MLSChicago Fire111073510
Toplam715135.589100

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım