ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Smouha SCDefans

Ali Gamal

Forma numarası
30
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Premier Lig

6Maç4 kez ilk 11
337Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.70
Gol + asist1
Maç başına dakika55
90 dakikada gol + asist0.16

Sayılar arşivimizdeki 44 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.2G13.05.26 · ZED FC 3 - 2 Ghazl El Mahallah CK · Puan 6.26.9B17.05.26 · Ismaily SC 0 - 0 ZED FC · Puan 6.95.8B21.05.26 · Wadi Degla FC 2 - 2 ZED FC · Puan 5.87.4B29.05.26 · ZED FC 1 - 1 Kahraba Ismailia · Puan 7.4–M03.09.26 · Al Ahly Cairo 1 - 0 Smouha SC6.1M08.09.26 · Smouha SC 0 - 2 Ceramica Cleopatra FC · Puan 6.1–G14.09.26 · Talaea El Gaish SC 0 - 1 Smouha SC7.1G12.10.26 · Smouha SC 1 - 0 Ghazl El Mahallah CK · Puan 7.17.5G19.10.26 · El Gouna FC 0 - 2 Smouha SC · Puan 7.56.6B31.10.26 · Petrojet FC 1 - 1 Smouha SC · Puan 6.6

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Modern Sport FC 7.0, Petrojet FC 5.7, Pharco FC 8.3, Haras El-Hodood SC 6.3, Ghazl El Mahallah CK 6.2, Ismaily SC 6.9, Wadi Degla FC 5.8, Kahraba Ismailia 7.4, Ceramica Cleopatra FC 6.1, Ghazl El Mahallah CK 7.1, El Gouna FC 7.5, Petrojet FC 6.6ort. 6.7411.03.26 · ZED FC 2 - 0 Modern Sport FC · 7.009.04.26 · Petrojet FC 2 - 1 ZED FC · 5.728.04.26 · ZED FC 1 - 0 Pharco FC · 8.307.05.26 · Haras El-Hodood SC 1 - 2 ZED FC · 6.313.05.26 · ZED FC 3 - 2 Ghazl El Mahallah CK · 6.217.05.26 · Ismaily SC 0 - 0 ZED FC · 6.921.05.26 · Wadi Degla FC 2 - 2 ZED FC · 5.829.05.26 · ZED FC 1 - 1 Kahraba Ismailia · 7.408.09.26 · Smouha SC 0 - 2 Ceramica Cleopatra FC · 6.112.10.26 · Smouha SC 1 - 0 Ghazl El Mahallah CK · 7.119.10.26 · El Gouna FC 0 - 2 Smouha SC · 7.531.10.26 · Petrojet FC 1 - 1 Smouha SC · 6.66.68.3

90 dakika başına profil17 maç · 920 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.78, Kilit pas 1.28, Çalım 0.81, Pas isabeti 76%, Kazanılan ikili 68%, Top kazanma 4.00, Aldırdığı faul 1.54Şut: 0.78Kilit pas: 1.28Çalım: 0.81Pas isabeti: 76%Kazanılan ikili: 68%Top kazanma: 4.00Aldırdığı faul: 1.54Şut0.78Kilit pas1.28Çalım0.81Pas isabeti76%Kazanılan ikili68%Top kazanma4.00Aldırdığı faul1.54
90 dakika başına profil
Şut0.78
Kilit pas1.28
Çalım0.81
Pas isabeti76%
Kazanılan ikili68%
Top kazanma4.00
Aldırdığı faul1.54
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 0; 2025: Gol 2, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 12025 · Gol: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5522.09.25 · Sonradan: 16'05.10.25 · İlk 11: 81'19.10.25 · İlk 11: 90'28.02.26 · Sonradan: 35'11.03.26 · İlk 11: 90'22.03.26 · Sonradan: 11'09.04.26 · İlk 11: 90'19.04.26 · Sonradan: 13'28.04.26 · İlk 11: 90'07.05.26 · Sonradan: 45'13.05.26 · İlk 11: 90'17.05.26 · İlk 11: 90'21.05.26 · Sonradan: 16'29.05.26 · Sonradan: 13'03.09.26 · Sonradan: 9'08.09.26 · İlk 11: 90'14.09.26 · Sonradan: 9'12.10.26 · İlk 11: 76'19.10.26 · İlk 11: 83'31.10.26 · İlk 11: 70'

Ayrıntılı istatistikler17 maç · 920 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)3 (1)90 dk’da 0.78
  • Başarılı çalım3 / 5

Pas

  • Kilit pas690 dk’da 1.28
  • Pas isabeti76%372 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme19 · 12
  • Kazanılan ikili mücadele49 / 72
  • Aldırdığı faul890 dk’da 1.54

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Premier LigSmouha SC60033700
2025Premier LigZED FC21201.24710
2024Premier LigZED FC17101.22920
Toplam44302.81330

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım