ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Smouha SCOrta saha

Amr El Sisi

Forma numarası
7
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Premier Lig

5Maç5 kez ilk 11
339Dakika
0Gol
0Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.23
Gol + asist0
Maç başına dakika69
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 44 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.9M07.04.26 · Smouha SC 0 - 2 ENPPI SC · Puan 6.96.0M11.04.26 · Al Ahly Cairo 2 - 1 Smouha SC · Puan 6.06.2M22.04.26 · Smouha SC 0 - 2 Ceramica Cleopatra FC · Puan 6.26.2M05.05.26 · Smouha SC 0 - 1 Zamalek SC · Puan 6.26.1M20.05.26 · Alassiouty Sport 2 - 1 Smouha SC · Puan 6.15.8M22.08.26 · Al Masry 1 - 0 Smouha SC · Puan 5.86.4B26.08.26 · Smouha SC 0 - 0 Asyut Petroleum · Puan 6.45.7M03.09.26 · Al Ahly Cairo 1 - 0 Smouha SC · Puan 5.76.7M08.09.26 · Smouha SC 0 - 2 Ceramica Cleopatra FC · Puan 6.76.3G14.09.26 · Talaea El Gaish SC 0 - 1 Smouha SC · Puan 6.3

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: National Bank FC 6.2, Modern Sport FC 8.3, ENPPI SC 6.9, Al Ahly Cairo 6.0, Ceramica Cleopatra FC 6.2, Zamalek SC 6.2, Alassiouty Sport 6.1, Al Masry 5.8, Asyut Petroleum 6.4, Al Ahly Cairo 5.7, Ceramica Cleopatra FC 6.7, Talaea El Gaish SC 6.3ort. 6.4001.03.26 · National Bank FC 1 - 3 Smouha SC · 6.207.03.26 · Smouha SC 3 - 0 Modern Sport FC · 8.307.04.26 · Smouha SC 0 - 2 ENPPI SC · 6.911.04.26 · Al Ahly Cairo 2 - 1 Smouha SC · 6.022.04.26 · Smouha SC 0 - 2 Ceramica Cleopatra FC · 6.205.05.26 · Smouha SC 0 - 1 Zamalek SC · 6.220.05.26 · Alassiouty Sport 2 - 1 Smouha SC · 6.122.08.26 · Al Masry 1 - 0 Smouha SC · 5.826.08.26 · Smouha SC 0 - 0 Asyut Petroleum · 6.403.09.26 · Al Ahly Cairo 1 - 0 Smouha SC · 5.708.09.26 · Smouha SC 0 - 2 Ceramica Cleopatra FC · 6.714.09.26 · Talaea El Gaish SC 0 - 1 Smouha SC · 6.36.38.3

90 dakika başına profil18 maç · 1.394 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.04, Kilit pas 1.02, Çalım 1.56, Pas isabeti 79%, Kazanılan ikili 54%, Top kazanma 3.06, Aldırdığı faul 2.80Şut: 1.04Kilit pas: 1.02Çalım: 1.56Pas isabeti: 79%Kazanılan ikili: 54%Top kazanma: 3.06Aldırdığı faul: 2.80Şut1.04Kilit pas1.02Çalım1.56Pas isabeti79%Kazanılan ikili54%Top kazanma3.06Aldırdığı faul2.80
90 dakika başına profil
Şut1.04
Kilit pas1.02
Çalım1.56
Pas isabeti79%
Kazanılan ikili54%
Top kazanma3.06
Aldırdığı faul2.80
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 2; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Asist: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7927.10.25 · İlk 11: 90'04.11.25 · İlk 11: 89'21.01.26 · İlk 11: 90'29.01.26 · İlk 11: 89'04.02.26 · İlk 11: 90'11.02.26 · İlk 11: 79'16.02.26 · İlk 11: 90'23.02.26 · İlk 11: 90'01.03.26 · İlk 11: 90'07.03.26 · İlk 11: 90'07.04.26 · İlk 11: 82'11.04.26 · İlk 11: 83'22.04.26 · İlk 11: 19'05.05.26 · İlk 11: 82'20.05.26 · İlk 11: 81'22.08.26 · İlk 11: 86'26.08.26 · İlk 11: 45'03.09.26 · İlk 11: 73'08.09.26 · İlk 11: 90'14.09.26 · İlk 11: 45'

Ayrıntılı istatistikler18 maç · 1.394 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)7 (3)90 dk’da 1.04
  • Başarılı çalım7 / 18

Pas

  • Kilit pas590 dk’da 1.02
  • Pas isabeti79%488 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme27 · 11
  • Kazanılan ikili mücadele73 / 134
  • Aldırdığı faul2790 dk’da 2.80

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Premier LigSmouha SC50033930
2025Premier LigSmouha SC22021.71410
2024Premier LigModern Sport FC50027820
Premier LigSmouha SC120084510
Toplam44023.17670

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım