NantesOrta saha
Amine Cherni
- Forma numarası
- 8
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Lig 2 · Süper Lig
3Maç2 kez ilk 11
167Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.81
Gol + asist0
Maç başına dakika79
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 66 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.9M08.04.26 · Göztepe 1 - 3 Galatasaray · Puan 6.96.5B12.04.26 · Göztepe 3 - 3 Kasımpaşa · Puan 6.56.5B18.04.26 · Kocaelispor 1 - 1 Göztepe · Puan 6.56.6G25.04.26 · Göztepe 2 - 0 Antalyaspor · Puan 6.67.1B02.05.26 · Trabzonspor 1 - 1 Göztepe · Puan 7.17.9G09.05.26 · Göztepe 2 - 1 Gaziantep FK · Puan 7.97.1M16.05.26 · Samsunspor 3 - 0 Göztepe · Puan 7.17.2B17.08.26 · Samsunspor 3 - 3 Göztepe · Puan 7.26.4M12.09.26 · Sochaux Monteliard 1 - 0 Nantes · Puan 6.45.9G19.09.26 · US Boulogne 1 - 2 Nantes · Puan 5.9
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil26 maç · 2.206 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.32 |
| Kilit pas | 2.15 |
| Çalım | 1.43 |
| Pas isabeti | 70% |
| Kazanılan ikili | 52% |
| Top kazanma | 2.80 |
| Aldırdığı faul | 1.01 |
Son maçları
- Lig 2US Boulogne1Nantes217' Sonradan5.9
- Lig 2Sochaux Monteliard1Nantes060' İlk 116.4
- Süper LigSamsunspor3Göztepe390' İlk 117.2
- Süper LigSamsunspor3Göztepe086' İlk 117.1
- Süper LigGöztepe2Gaziantep FK190' İlk 117.9
- Süper LigTrabzonspor1Göztepe190' İlk 117.1
- Süper LigGöztepe2Antalyaspor090' İlk 116.6
- Süper LigKocaelispor1Göztepe190' İlk 116.5
- Süper LigGöztepe3Kasımpaşa390' İlk 116.5
- Süper LigGöztepe1Galatasaray390' İlk 116.9
- Süper LigGençlerbirliği0Göztepe290' İlk 116.9
- Süper LigGöztepe2Alanyaspor286' İlk 117.3
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler26 maç · 2.206 dk
Hücum
- Şut (isabetli)13 (6)90 dk’da 1.32
- Başarılı çalım8 / 20
Pas
- Kilit pas3890 dk’da 2.15
- Pas isabeti70%574 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme38 · 19
- Kazanılan ikili mücadele85 / 163
- Aldırdığı faul690 dk’da 1.01
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Lig 2Nantes | 2 | 0 | 0 | 77 | 0 | 0 |
| Süper LigGöztepe | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 | |
| 2025 | Süper LigGöztepe | 34 | 0 | 4 | 3.002 | 1 | 0 |
| 2024 | Coupe de FranceStade Lavallois Mayenne FC | 1 | 0 | 0 | 72 | 1 | 0 |
| Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC | 25 | 1 | 0 | 1.484 | 2 | 0 | |
| 2023 | Coupe de FranceStade Lavallois Mayenne FC | 3 | 0 | 0 | 225 | 1 | 0 |
| Toplam | 66 | 1 | 4 | 4.950 | 5 | 0 | |
Kulüpler
- Stade Lavallois Mayenne FCŞu an#8
- GöztepeŞu an#15
- NantesŞu an#75
