ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Angers SCOOrta saha

Anthony Bermont

Forma numarası
26
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Lig 1

5Maç3 kez ilk 11
184Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.08
Gol + asist0
Maç başına dakika25
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 45 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

–M24.01.26 · Marsilya 3 - 1 Lens–M21.02.26 · Lens 2 - 3 AS Monaco–G08.03.26 · Lens 3 - 0 Metz6.3M14.03.26 · Lorient 2 - 1 Lens · Puan 6.3–G08.05.26 · Lens 1 - 0 Nantes5.5M23.08.26 · Angers SCO 0 - 2 Lille OSC · Puan 5.56.7G29.08.26 · AJ Auxerre 1 - 3 Angers SCO · Puan 6.75.8M06.09.26 · Angers SCO 1 - 2 Stade Rennais · Puan 5.8–G19.09.26 · Angers SCO 2 - 0 ES Troyes–M18.10.26 · Angers SCO 2 - 5 Marsilya

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Martigues 6.6, Metz 6.4, Pau FC 5.7, SPC Bastia 6.3, Red Star FC 7.1, Lorient 5.8, Ajaccio 6.4, Feignies Aulnoye FC 6.6, Lorient 6.3, Lille OSC 5.5, AJ Auxerre 6.7, Stade Rennais 5.8ort. 6.2721.02.25 · Martigues 2 - 0 Annecy FC · 6.608.03.25 · Metz 5 - 1 Annecy FC · 6.428.03.25 · Pau FC 1 - 0 Annecy FC · 5.704.04.25 · Annecy FC 1 - 1 SPC Bastia · 6.311.04.25 · Red Star FC 0 - 1 Annecy FC · 7.121.04.25 · Annecy FC 0 - 0 Lorient · 5.825.04.25 · Annecy FC 2 - 0 Ajaccio · 6.419.12.25 · Lens 3 - 1 Feignies Aulnoye FC · 6.614.03.26 · Lorient 2 - 1 Lens · 6.323.08.26 · Angers SCO 0 - 2 Lille OSC · 5.529.08.26 · AJ Auxerre 1 - 3 Angers SCO · 6.706.09.26 · Angers SCO 1 - 2 Stade Rennais · 5.85.87.1

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 2, Asist 1; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 22024 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 3104.04.25 · Sonradan: 16'11.04.25 · İlk 11: 90'21.04.25 · İlk 11: 90'25.04.25 · İlk 11: 45'16.08.25 · Sonradan: 14'29.08.25 · Sonradan: 14'14.09.25 · Sonradan: 10'08.11.25 · Sonradan: 11'19.12.25 · İlk 11: 70'02.01.26 · Sonradan: 13'24.01.26 · Sonradan: 12'21.02.26 · Sonradan: 9'08.03.26 · Sonradan: 12'14.03.26 · Sonradan: 17'08.05.26 · Sonradan: 11'23.08.26 · İlk 11: 57'29.08.26 · İlk 11: 68'06.09.26 · İlk 11: 45'19.09.26 · Sonradan: 13'18.10.26 · Sonradan: 1'

Ayrıntılı istatistikler12 maç · 338 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)6 (2)

Pas

  • Kilit pas2
  • Pas isabeti86%134 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme4 · 7
  • Kazanılan ikili mücadele15 / 34
  • Aldırdığı faul5

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Lig 1Angers SCO50018410
2025Coupe de FranceLens1007010
Lig 1Lens100012300
2024Lig 2Annecy FC29211.42530
Toplam45211.80250

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım