ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

André Almeida

Forma numarası
8
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026La Liga

8Maç3 kez ilk 11
268Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
2Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.28
Gol + asist1
Maç başına dakika29
90 dakikada gol + asist0.31

Sayılar arşivimizdeki 68 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.3G17.05.26 · Real Sociedad 3 - 4 Valencia · Puan 7.3–G23.05.26 · Valencia 3 - 1 Barcelona6.7M05.09.26 · Rayo Vallecano 3 - 2 Racing Santander · Puan 6.74.7G12.09.26 · Racing Santander 2 - 1 Deportivo Alaves · Puan 4.74.7G12.09.26 · Racing Santander 2 - 1 Deportivo Alaves · Puan 4.77.8M19.09.26 · Celta de Vigo 5 - 0 Racing Santander · Puan 7.86.5B11.10.26 · Racing Santander 2 - 2 Valencia · Puan 6.5–M18.10.26 · Osasuna 2 - 0 Racing Santander–G24.10.26 · Racing Santander 2 - 1 Espanyol–M01.11.26 · Racing Santander 0 - 3 Real Madrid

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Burgos CF 7.3, Real Betis 6.0, Real Oviedo 7.4, Sevilla 7.8, Celta de Vigo 6.4, Girona 5.9, Real Sociedad 7.3, Rayo Vallecano 6.7, Deportivo Alaves 4.7, Deportivo Alaves 4.7, Celta de Vigo 7.8, Valencia 6.5ort. 6.5415.01.26 · Burgos CF 0 - 2 Valencia · 7.301.02.26 · Real Betis 2 - 1 Valencia · 6.014.03.26 · Real Oviedo 1 - 0 Valencia · 7.421.03.26 · Sevilla 0 - 2 Valencia · 7.805.04.26 · Valencia 2 - 3 Celta de Vigo · 6.425.04.26 · Valencia 2 - 1 Girona · 5.917.05.26 · Real Sociedad 3 - 4 Valencia · 7.305.09.26 · Rayo Vallecano 3 - 2 Racing Santander · 6.712.09.26 · Racing Santander 2 - 1 Deportivo Alaves · 4.712.09.26 · Racing Santander 2 - 1 Deportivo Alaves · 4.719.09.26 · Celta de Vigo 5 - 0 Racing Santander · 7.811.10.26 · Racing Santander 2 - 2 Valencia · 6.56.57.8

90 dakika başına profil24 maç · 1.163 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.71, Kilit pas 1.96, Çalım 1.78, Pas isabeti 90%, Kazanılan ikili 52%, Top kazanma 5.00, Aldırdığı faul 1.92Şut: 1.71Kilit pas: 1.96Çalım: 1.78Pas isabeti: 90%Kazanılan ikili: 52%Top kazanma: 5.00Aldırdığı faul: 1.92Şut1.71Kilit pas1.96Çalım1.78Pas isabeti90%Kazanılan ikili52%Top kazanma5.00Aldırdığı faul1.92
90 dakika başına profil
Şut1.71
Kilit pas1.96
Çalım1.78
Pas isabeti90%
Kazanılan ikili52%
Top kazanma5.00
Aldırdığı faul1.92
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 4; 2025: Gol 0, Asist 3; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Asist: 42025 · Asist: 3

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 3603.01.26 · İlk 11: 90'10.01.26 · İlk 11: 65'15.01.26 · İlk 11: 64'01.02.26 · Sonradan: 18'22.02.26 · Sonradan: 2'08.03.26 · Sonradan: 8'14.03.26 · Sonradan: 34'21.03.26 · İlk 11: 80'05.04.26 · İlk 11: 63'25.04.26 · Sonradan: 15'17.05.26 · Sonradan: 17'23.05.26 · Sonradan: 1'05.09.26 · Sonradan: 35'12.09.26 · Sonradan: 24'12.09.26 · Sonradan: 24'19.09.26 · İlk 11: 63'11.10.26 · İlk 11: 61'18.10.26 · İlk 11: 45'24.10.26 · Sonradan: 8'01.11.26 · Sonradan: 8'

Ayrıntılı istatistikler24 maç · 1.163 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)7 (3)90 dk’da 1.71
  • Başarılı çalım13 / 26

Pas

  • Kilit pas2190 dk’da 1.96
  • Pas isabeti90%665 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme27 · 10
  • Kazanılan ikili mücadele59 / 114
  • Aldırdığı faul1690 dk’da 1.92

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026La LigaRacing Santander80026802
2025Copa del ReyValencia2018200
La LigaValencia22021.03500
2024Copa del ReyValencia2004900
La LigaValencia34041.99820
Toplam68073.43222

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım