ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Pau FCDefans

Akim Abdallah

Forma numarası
97
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Lig 2 · Lig 2

10Maç8 kez ilk 11
617Dakika
0Gol
0Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.24
Gol + asist0
Maç başına dakika62
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 70 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.6G14.08.26 · En Avant Guingamp 1 - 0 US Boulogne · Puan 6.66.9B28.08.26 · Rodez 2 - 2 Pau FC · Puan 6.96.2B04.09.26 · Pau FC 1 - 1 Sochaux Monteliard · Puan 6.25.6M11.09.26 · Montpellier 1 - 0 Pau FC · Puan 5.65.6M11.09.26 · Montpellier 1 - 0 Pau FC · Puan 5.66.8G18.09.26 · Pau FC 2 - 0 USL Dunkerque · Puan 6.86.0G09.10.26 · Pau FC 3 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC · Puan 6.0–G16.10.26 · En Avant Guingamp 1 - 2 Pau FC6.1G23.10.26 · Pau FC 2 - 1 Grenoble Foot 38 · Puan 6.16.4G30.10.26 · Metz 1 - 3 Pau FC · Puan 6.4

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Grenoble Foot 38 6.6, Pau FC 6.6, SPC Bastia 5.9, US Boulogne 6.6, Rodez 6.9, Sochaux Monteliard 6.2, Montpellier 5.6, Montpellier 5.6, USL Dunkerque 6.8, Stade Lavallois Mayenne FC 6.0, Grenoble Foot 38 6.1, Metz 6.4ort. 6.2810.04.26 · En Avant Guingamp 1 - 1 Grenoble Foot 38 · 6.617.04.26 · Pau FC 2 - 1 En Avant Guingamp · 6.602.05.26 · En Avant Guingamp 0 - 1 SPC Bastia · 5.914.08.26 · En Avant Guingamp 1 - 0 US Boulogne · 6.628.08.26 · Rodez 2 - 2 Pau FC · 6.904.09.26 · Pau FC 1 - 1 Sochaux Monteliard · 6.211.09.26 · Montpellier 1 - 0 Pau FC · 5.611.09.26 · Montpellier 1 - 0 Pau FC · 5.618.09.26 · Pau FC 2 - 0 USL Dunkerque · 6.809.10.26 · Pau FC 3 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC · 6.023.10.26 · Pau FC 2 - 1 Grenoble Foot 38 · 6.130.10.26 · Metz 1 - 3 Pau FC · 6.46.46.9

90 dakika başına profil23 maç · 1.763 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.20, Kilit pas 1.90, Pas isabeti 81%, Kazanılan ikili 52%, Top kazanma 4.15, Aldırdığı faul 1.41Şut: 1.20Kilit pas: 1.90Pas isabeti: 81%Kazanılan ikili: 52%Top kazanma: 4.15Aldırdığı faul: 1.41Şut1.20Kilit pas1.90Pas isabeti81%Kazanılan ikili52%Top kazanma4.15Aldırdığı faul1.41
90 dakika başına profil
Şut1.20
Kilit pas1.90
Pas isabeti81%
Kazanılan ikili52%
Top kazanma4.15
Aldırdığı faul1.41
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2023: Gol 0, Asist 0; 2024: Gol 1, Asist 7; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 12024 · Asist: 7

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7606.02.26 · İlk 11: 90'14.02.26 · İlk 11: 90'23.02.26 · İlk 11: 90'28.02.26 · İlk 11: 90'06.03.26 · İlk 11: 90'13.03.26 · İlk 11: 90'21.03.26 · İlk 11: 90'10.04.26 · İlk 11: 90'17.04.26 · İlk 11: 90'02.05.26 · İlk 11: 90'14.08.26 · İlk 11: 71'28.08.26 · İlk 11: 59'04.09.26 · İlk 11: 90'11.09.26 · İlk 11: 90'11.09.26 · İlk 11: 90'18.09.26 · İlk 11: 67'09.10.26 · İlk 11: 45'16.10.26 · Sonradan: 10'23.10.26 · Sonradan: 34'30.10.26 · İlk 11: 61'

Ayrıntılı istatistikler23 maç · 1.763 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)12 (2)90 dk’da 1.20
  • Başarılı çalım1 / 9

Pas

  • Kilit pas1690 dk’da 1.90
  • Pas isabeti81%875 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme30 · 26
  • Kazanılan ikili mücadele53 / 101
  • Aldırdığı faul1590 dk’da 1.41

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Lig 2En Avant Guingamp1007100
Lig 2Pau FC90054630
2025Lig 2En Avant Guingamp26002.00540
2024Lig 2Rodez32172.21760
2023Coupe de FranceRodez2007510
Toplam70174.914140

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım